Grand Prix Infoszach już na półmetku!

W najbliższą sobotę (4 lipca) o godzinie 20 odbędzie się piąty turniej z serii Grand Prix Infoszach. Udział wziąć może każdy, niezależnie od wieku czy poziomu gry! Na turnieju można spotkać wielu graczy z tytułami międzynarodowymi oraz takich co dopiero zaczynają swoją przygodę na 64 polach.

Jak zagrać w turnieju?

Udział w turniejach jest w pełni bezpłatny. Zarówno utworzenie konta, dołączenie do klubu i zapisanie się na turniej nie zawiera żadnych opłat. Wystarczy tylko:

  1. Posiadać zwykłe konto na stronie chess.com
  2. Dołączyć do naszego klubu chess.com/club/infoszach
  3. Turniej znajdziecie na chess.com klikając w „graj”->”szachy live” i zakładka „turnieje” (bezpośredni link: https://bit.ly/piatyturniej. Zapisy zaczynają się najszybciej godzinę przed startem.

Ważne informacje dotyczące turnieju:

Termin: 4 lipca, godzina 20:00
Tempo na zawodnika: 3 minuty
System kojarzeń: szwajcarski na dystansie 11 rund
Oficjalna transmisja na żywo: dostępna już od godziny 19:00 na kanale: twitch.tv/infoszach, gdzie przed i po turnieju jest szansa rzucić wyzwanie komentatorom, a także zadawać różne pytania, wylosować konta premium czy też po prostu dobrze się bawić!

Patroni i Partnerzy Grand Prix Infoszach

Nagrody:

  • 5 najlepszych uczniów (którzy nie wygrali jeszcze takiej nagrody) otrzyma darmowy udział w konkursie SzachMaks ufundowany przez Mogalo (Prosimy przed turniejem wszystkich uczniów o wysłanie nam swojej nazwy użytkownika poprzez Formularz).
  • Konta premium na platformie chess.com (Losowanie odbędzie się kilka minut po zakończeniu transmisji na naszym kanale na twitchu: twitch.tv/infoszach, a wylosowana osoba musi się zgłosić do nas po odbiór nagrody).
  • 30 najlepszych graczy dostaje punkty klasyfikacji generalnej

Regulamin:

Dostępny pod linkiem infoszach.pl/Regulamin_GrandPrixInfoszach2020.pdf

Wyniki po czterech turniejach:

top 30 GP Infoszach

Klasyfikacja generalna

Warto zaznaczyć, że co drugi turniej z cyklu jest specjalny (pamiętajcie jednak, że najbliższy jest zwykły i trzeba zbierać punkty klasyfikacji!). Wejście do finału można sobie zagwarantować, pokonując bossa (dzięki czemu pewne miejsce w finale mają mistrzowie międzynarodowi Viktor Gazik oraz Kamil Stachowiak). O tym jak to zrobić, dowiecie się z poniższego filmiku:

Po więcej informacji odnośnie całego cyklu GP Infoszach zapraszamy do przeczytania artykułu: infoszach.pl/grandprix/

Liczymy na waszą obecność!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*