Grand Prix Infoszach 2020

Autorski cykl turniejów szachowych w internecie, którego celem jest propagowanie i popularyzowanie szachów jako e-sportu.

Jak zagrać w turnieju?

Udział w turniejach jest w pełni darmowy. Wystarczy posiadać zwykłe konto na stronie chess.com i dołączyć do naszego klubu https://www.chess.com/club/infoszach

Zapisać się będzie można najszybciej godzinę przed startem. Bezpośredni link udostępniany będzie w naszych mediach społecznościowych.

Nagrody na czwarty turniej (13.06):

 • Zwycięzca zmierzy się w minimeczu (4 rundy) z jednym z komentatorów. Jeśli wygra, bezpośrednio awansuje do finałów.
 • 5 najlepszych uczniów (którzy nie wygrali jeszcze takiej nagrody) otrzyma darmowy udział w konkursie SzachMaks ufundowany przez Mogalo (Prosimy przed turniejem wszystkich uczniów o wysłanie nam swojej nazwy użytkownika poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1G04Q9TmNFWf46JhMvlIgrXT2LrZ-2kYQee1p8lrSZ0I/edit)
 • Dodatkowo wylosujemy wśród uczestników 3 konta premium na platformie chess.com (Losowanie odbędzie się kilka minut po zakończeniu turnieju na naszej oficjalnej transmisji na kanale https://www.twitch.tv/infoszach– wylosowana osoba musi się zgłosić do nas po odbiór nagrody)
 • 30 najlepszych graczy dostaje punkty klasyfikacji generalnej

Regulamin:

Dostępny pod linkiem https://infoszach.pl/Regulamin_GrandPrixInfoszach2020.pdf

Terminy rozgrywek:

 1. 28.03 (godz. 20:00) – wyniki
 2. 24.04 (godz. 20:00) – wyniki
 3. 16.05 (godz. 20:00) – wyniki
 4. 13.06 (godz. 20:00) – tempo i liczbę rund podamy niebawem
 5. ??.07
 6. ??.08
 7. ??.09
 8. ??.10

Wielki Finał w listopadzie

*Wszystkie rozgrywki transmitowane będą na naszym kanale https://www.twitch.tv/infoszach na platformie przeznaczonej do transmisji gier komputerowych oraz rozgrywek sportu elektronicznego.

Klasyfikacja generalna:

Link

Chcesz pomóc?

Można nas wesprzeć bezpośrednio na https://zrzutka.pl/t45bve, a także jeśli ktoś chciałby np. pomóc w promocji czy realizacji odezwijcie się do nas poprzez maila infoszach@gmail.com lub poprzez wiadomości na fanpage.

Sponsorzy:

Partnerzy:

Patroni Medialni:

…chcesz zostać patronem? Prowadzisz szachową społeczność? Odezwij się do nas!