Autorski cykl turniejów szachowych w internecie, którego celem jest propagowanie i popularyzowanie szachów jako e-sportu.

Jak zagrać w turnieju?

Udział w turniejach jest w pełni bezpłatny. Zarówno utworzenie konta, dołączenie do klubu i zapisanie się na turniej nie zawiera żadnych opłat. Wystarczy tylko:

 1. Posiadać zwykłe konto na stronie chess.com
 2. Dołączyć do naszego klubu https://www.chess.com/club/infoszach
 3. Turniej znajdziecie na chesscom klikając w „graj”->”szachy live” i zakładka „turnieje”. Zapisy zaczynają się najszybciej godzinę przed startem.

Nagrody na ósmy turniej (25.10):

 • Wylosujemy wśród uczestników konta premium na platformie chess.com (Losowanie odbędzie się kilka minut po zakończeniu turnieju na naszej oficjalnej transmisji na kanale https://www.twitch.tv/infoszach– wylosowana osoba musi się zgłosić do nas po odbiór nagrody)
 • 30 najlepszych graczy dostaje punkty klasyfikacji generalnej
 • Zwycięzca turnieju dostanie szansę bezpośredniego awansu do finałów – zmierzy się w minimeczu z jednym z komentatorów (tempo turniejowe), jeśli wygra – awansuje.

Dodatkowo, na koniec całego cyklu rozlosujemy 3 roczne konta premium (złote, platynowe, diamentowe) spośród zawodników, którzy rozegrali minimum 5 turniejów z serii Grand Prix Infoszach.

Regulamin:

Dostępny pod linkiem https://infoszach.pl/Regulamin_GrandPrixInfoszach2020.pdf

Terminy rozgrywek:

 1. 28.03 – wyniki
 2. 24.04 – wyniki
 3. 16.05 – wyniki
 4. 13.06 – wyniki
 5. 4.07 – wyniki
 6. 29.08 – wyniki
 7. 26.09 – wyniki
 8. 25.10 – wyniki

Wielki Finał w listopadzie

*Wszystkie rozgrywki transmitowane będą na naszym kanale https://www.twitch.tv/infoszach na platformie przeznaczonej do transmisji gier komputerowych oraz rozgrywek sportu elektronicznego.

Klasyfikacja generalna:

Link

Chcesz pomóc?

Można nas wesprzeć bezpośrednio na https://zrzutka.pl/t45bve, a także jeśli ktoś chciałby np. pomóc w promocji czy realizacji odezwijcie się do nas poprzez maila infoszach@gmail.com lub poprzez wiadomości na fanpage.

Partnerzy:

Patroni i Sponsorzy nagród:

…chcesz zostać patronem? Prowadzisz szachową społeczność? Odezwij się do nas!