Obecni Patroni:

  • Bartosz Jędrzejewski
  • Stanisław Zawadzki
  • Krystian Ofierzyński
  • Michał Solnicki
  • Michał Markiewicz
  • Anonimowy

Dziękujemy!

 

„Na polskim rynku od wielu lat funkcjonuje już wiele stron internetowych o tematyce szachowej. Są to różnego rodzaju blogi czy też strony klubów, związków, do których ciężko dotrzeć. Od zawsze brakowało nam niezależnego, profesjonalnego i spójnego centrum informacyjnego.

Wszystko zaczęło się od niezobowiązującej rozmowy,  po krótkim czasie zauważyliśmy, że mamy podobne zainteresowania i cele. W ten sposób powstał infoszach.

Publikujemy newsy z turniejów, zarówno światowych jak i lokalnych. Pojawiają się też artykuły o tematyce związanej z nauczaniem dzieci. Tworzymy również materiały wspomagające trening, których bardzo brakuje na polskim rynku. Cieszy nas fakt,  że nasza ekipa stale rośnie, dzięki czemu materiały pojawiają się regularnie.

Do dalszego rozwoju naszej działalności potrzebne są jednak dwa czynniki – czas i fundusze. Niestety, ale oba mamy mocno ograniczone.

Wszystko co widzisz na stronie powstało dzięki naszej pracy – grafiki, montaż filmów, artykuły i nawet sam serwis. Wiedzę techniczną mamy dużą, ale nie wszystko jesteśmy zrobić sami – a ciężko dostać darmową pomoc w specjalistycznych sprawach.

Abyśmy mogli iść do przodu – pisać kolejne artykuły, dostarczać lepsze jakościowo (i treściowo!) filmy musimy poprosić Was – naszych czytelników – o pomoc.

Wiem, że już dużo dla nas zrobiliście – za każdą pomoc, wskazówki i dobre słowo jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Jednak chcemy Was prosić o coś więcej.

Utworzyliśmy nasz profil w serwisie patronite.pl – tam możecie nas wspomóc! Oczywiście przygotowaliśmy małe upominki 🙂

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i naszymi celami pod LINKIEM.