Najnowszy numer „Mata”

Nowy numer "Mata" już w sprzedaży. 80 stron!

Czasopismo MAt 4-5/2020

Szanowni Państwo,

spowodowana pandemią przerwa w wydawaniu „Mata”, trwająca od marca do września ubiegłego roku, spowodowała opóźnienie w publikowaniu naszego czasopisma. Staramy się je nadrobić, przygotowując bardzo bogate w treści, podwójne (80 stron) numery.

Najnowszy z nich jest już dostępny w sieci salonów Empik oraz w sprzedaży wysyłkowej.

Jak w każdym poprzednim wydaniu, tak i w tym dołożyłem wszelkich starań, aby w jego powstawaniu udział wzięli najlepsi z najlepszych. Zaproszenia zgodzili się przyjąć Jan-Krzysztof Duda, Radosław Wojtaszek, Jacek Tomczak, Adrian Michalczyszyn, Siergiej Owsejewicz, Alicja Śliwicka, czy Lennart Ootes, których nazwiska mówią same za siebie. Dobór artykułów o różnorodnej tematyce, interesujące fotografie oraz rysunki i komiksy powinny zadowolić Państwa gusta.

Przez wzgląd na ograniczoną ilość miejsca, część zebranych materiałów, niestety, musi poczekać na publikację do następnego numeru. Dotyczy to przede wszystkim informacji o sukcesach naszych reprezentantów w turniejach rozgrywanych w internecie.

===================

Wszystkich, którym bliskie są szachy zapraszamy do zakupu prenumerat naszego czasopisma. W ten sposób pomogą nam Państwo w przetrwaniu trudnego okresu pandemii.

Czasopismo Mat 4-5/2020

Ze swej strony zapewniamy najniższą cenę na rynku przy zachowaniu najwyższej jakości merytorycznej i wydawniczej.
Oferujemy także możliwość wykupienia atrakcyjnego miejsca reklamowego na naszych łamach. Czasopismo trafia do wszystkich klubów zrzeszonych w PZSzach, wielu zawodników oraz miłośników szachów w całej Polsce i za granicą.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: mat@pzszach.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*