Uczcijmy czwarte urodziny!

Część naszego zespołu na turnieju w Ustroniu, sierpień 2020

Projekt Infoszach właśnie świętuje czwarty rok swojej działalności. Kiedy to minęło? Ile się zmieniło? Jest to długa historia o drodze jaką przeszedł zespół, a także każda osoba z nas indywidualnie. Na pewno któregoś dnia będzie musiała zostać spisana, by nie zagubić się mroku przeszłości, jednak teraz cieszmy się tym, co mamy!

Już jutro, czyli 22.11.2020 planujemy cały dzień prowadzić transmisję na żywo z wielu zaplanowanych atrakcji, w które włączył się niemal każdy członek zespołu. Bardzo zależy nam na Waszej obecności, ponieważ robimy to dla Was! Jaki więc jest plan?

Harmonogram:

Z samego świtu, czyli o 10.00 ruszy stream prowadzony przez Liwię Jarocką i Michalinę Rudzińską – dwie młode i utalentowane szachistki, które potrafią występować przed publicznością. Liwia była współprowadzącą wywiadu ze Stanisławem Żółtkiem, zaś Michalina miała równie zaszczytną rolę w rozmowie z aktualnym mistrzem Polski GM Kacprem Piorunem. Po nich będziemy mogli przenieść się na walkę w meczu kloca! Para Patryk Chylewski i Anna Kubicka podejmą w meczu Piotra Nguyena i Antoniego Szustakowskiego. Przekonamy się, który duet lepiej ze sobą współpracuje i radzi sobie w tej niestandardowej grze szachowej. By ostudzić emocje i wzbudzić w nas trochę kultury, włączymy się do rozmowy Honoraty Kucharskiej i Emilii Dyląg, które poruszą temat najgorętszego tematu okołoszachowego, czyli serialu „Gambit Królowej”. Co dalej?

W porze około obiadowej możemy być już głodni gry, dlatego każdy z widzów będzie mógł sprawdzić najmłodszego stażem w naszej stajni Szymona Skurniaka poprzez wyzwanie go na pojedynek na szachowej desce. Później pałeczkę przejmie Patryk Chylewski, który rozegra mecz z Tajemniczym Gościem Specjalnym… domyślacie się może o kogo chodzi? Godzina 15.30 to dobry czas na spróbowanie czegoś, czego jeszcze nie było! W naszym teleturnieju w formacie Milionerów swoich sił spróbuje CM Andrzej Krzywdaszef firmy programistycznej Arkency. O godzinie 17.00 zacznie się mecz o trzecie miejsce w cyklu Infoszach Masters! Czy będziecie śledzić szachy w naszym esportowym wydaniu?

Nasz ulubiony duet komentatorski, czyli Oliwia Mirowska i Kosma Pacan-Milej zapraszają na turniej dla widzów o godzinie 18.30. Będzie to arena na platformie chess.com z czasem gry 2 minuty i 1 sekunda dodatku na zawodnika. Każdy może spróbować swoich sił, niezależnie od rankingu, tytułu czy kategorii. Po tylu znakomitych daniach pora na danie główne! Finał Infoszach Masters, godzina 20.00 – finał całego niemal rocznego cyklu Grand Prix i tygodniowego turnieju Masters. Nie może Was zabraknąć! By odsapnąć po tych wszystkich atrakcjach zapraszamy na afterparty o 21.30. Każde dobre wesele ma jeszcze lepsze poprawiny, więc zobaczymy co dla nas przygotowali Piotr Nguyen i Antoni Szustakowski.

A to wszystko na naszym kanale Twitch!

Podziękowanie i współpraca

To wszystko od nas dla Was. Staramy się dla Was tworzyć jak najlepsze treści. Robimy to w sposób absolutnie darmowy i otwarty, jednak każda osoba czy firma może wspomóc naszą działalność. Założyliśmy zrzutkę: https://zrzutka.pl/ poprzez którą możecie wpłacić dowolną ilość pieniędzy na nasz rozwój. Dziękuję ze szczerego serca wszystkim, którzy to zrobili, niezależnie czy teraz, czy w poprzednich latach, czy zostali naszymi Patronami – bardzo wspomaga to naszą działalność. Każda firma może zamówić u nas reklamę – zwłaszcza firmy szachowe czy sklepy z akcesoriami i książkami szachowymi, ponieważ jesteśmy szachowym portalem.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*