Wideotransmisje Infoszach (czerwiec 2020)

Przypominamy o najważniejszym dla nas wydarzeniu miesiąca!

Jak nietrudno zauważyć, w ostatnim czasie na naszych kanałach Twitch http://twitch.tv/infoszach oraz Youtube https://www.youtube.com/infoszach nadajemy całkiem sporo 🙂 W kolejnym miesiącu będzie się także wiele działo, zatem abyście się w tym nie pogubili –  w tym artykule znajdziecie podstawowe informacje abyście już teraz mogli rezerwować terminy w swoich kalendarzach i oglądać nas na żywo.

Grand Prix Infoszach

Zapraszamy 13 czerwca już na czwarty turniej drugiego sezonu naszych turniejów! Turnieje standardowo rozpoczynają się o godzinie 20:00, ale na kanale Twitch jesteśmy już od godziny 19:00. Oprócz oglądania zachęcamy przede wszystkim do grania w turnieju (po zakończeniu zawsze losujemy darmowe członkostwa chess.com spośród uczestników, którzy zawitają na stream). Więcej szczegółów, regulamin, klasyfikacja, nagrody itd. – wszystko do znalezienia na stronie: https://infoszach.pl/grandprix/

Aby zagrać w turniejach Infoszach, trzeba dołączyć do klubu https://www.chess.com/club/infoszach

Puchar Polonii Wrocław

Seria turniejów organizowanych przez Klub Szachowy Polonia Wrocław, który nie tylko patronujemy, ale przy którym współpracujemy. Zapraszamy na trzeci i czwarty turniej 14 i 21 czerwca, a 28 czerwca obejrzeć będzie można finał, w którym wystąpią najlepsi zawodnicy – emocje gwarantowane! Wszystkie transmisje na naszym Twitch, start turniejów o godzinie 19:00, 11 rund tempem 3min + 2s, a o formule finałów będziemy jeszcze informować.

Aby zagrać w turniejach Polonii, trzeba dołączyć do klubu: https://www.chess.com/club/klub-szachowy-polonia-wroclaw

Titled Tuesday z Antkiem lub Kosmą

Titled Tuesday to wtorkowe turnieje na serwisie chess.com gdzie grają sami utytułowani zawodnicy. Jest to świetna szansa żeby zmierzyć się nawet z czołowymi arcymistrzami na świecie, takimi jak Hikaru Nakamura. Nasi mistrzowie FIDE Antoni Szustakowski oraz Kosma Pacan-Milej postanowili co tydzień brać udział w tych turniejach i na żywo pokazywać swoją grę. Antek streamuje na naszym Youtube, a Kosma na naszym Twitch.

Turnieje zwykle odbywają się w godzinach 19 do 21, ale czasami są pewne zmiany, więc bądźcie czujni i śledźcie nasze media społecznościowe.

Liga Klubów: Dwie Wieże Kraków

W każdą sobotę swój mecz ligowy rozgrywać będzie klub Dwie Wieże Kraków. O godzinie 19:00 grane są dwie partie tempem 15min + 2s, a komentarz z meczu dostępny jest na żywo na naszym YouTube.

Wieczorne gierki z Kubą

Nasz kolejny streamer Jakub Owoc postanowił co tydzień grać i streamować 🙂 Znajdziecie go na naszym Twitch w każdy czwartek od 18:00 do 21:00.

Inne akcje

  • 6 czerwca od godziny 16 do 19:30 oglądać będziecie mogli transmisję z turnieju „Internetowe Mistrzostwa warszawskich szkół ponadpodstawowych”, którą poprowadzi FM Kosma Pacan-Milej.
  • W Pucharze streamerów odpadli IM Piotr Nguyen oraz FM Patryk Chylewski, ale honoru Infoszacha broni FM Antoni Szustakowski, który swój ćwierćfinałowy mecz rozegra 7.06 o godzinie 20:00.
  • W pierwszej połowie czerwca spodziewajcie się także rozstrzygnięcia naszego konkursu plastycznego „Szachy z komputerem”. Prawdopodobnie wyniki ogłaszane będą właśnie na transmisji na żywo.

O Piotr Nguyen 160 artykułów
mistrz międzynarodowy, najwyższy ranking Elo w karierze: 2453

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*