O Nas

Budujemy zespół blogerów szachowych tworząc profesjonalne miejsce do promowania królewskiej gry.

Chcesz być częścią serwisu infoszach.pl?

Dołącz do nas !


A oto nasza ekipa:

IM Piotr Nguyen
          IM Piotr Nguyen

W szachy gram od 2000 roku. Obecnie pracuję jako programista, ale nadal jestem dość aktywnym zawodnikiem i uwielbiam jeździć po różnych krajach na silne turnieje międzynarodowe.

Uważam, że szachy mogą być medialne, dlatego też staram się wspierać wszelkie projekty promujące królewską grę.

Więcej informacji: https://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nguyen
lub http://www.szachypolskie.pl/piotr-nguyen/

 


lolo
              Dawid Czerw

Szachy oraz gadanie to dwie rzeczy, które kocham dlatego kariera dziennikarza szachowego to dla mnie jedyny słuszny wybór!

Mówiąc prościej: kocham to co robię i uwielbiam się tym dzielić z innymi. Mam nadzieję (i mocno wierzę!), że moje umiejętności szachowe oraz humanistyczne nadal będą się rozwijać, dzięki czemu będę w stanie dostarczać Ci coraz to ciekawszych artykułów!

Więcej informacji: http://www.szachypolskie.pl/dawid-czerw/


          Monika Herman
Gram w szachy od 2004 roku. Obecnie mam kategorię I++. Mój ranking elo w styczniu przekroczył 1800. Od 2009 roku posiadam licencję sędziowską a od 2011 licencję instruktorską. Moją pracą jest nauczanie dzieci gry w szachy oraz od czasu do czasu sędziowanie turniejów. Sprawia mi to ogromną radość.

 

 

 


              Rafał Janicki

 W szachy nauczyłem się grać w szkole, gdy byłem w piątej klasie szkoły podstawowej. Jestem członkiem klubu szachowego LKS Piast Śrem. Gdy byłem w szóstej klasie to zaczęły się wyjazdy na lokalne turnieje. Obecnie mam I kategorię szachową. Mój ranking elo wynosi 1679. Uczęszczam do drugiej klasy technikum i uczę się w zawodzie logistyka.

 

 


Stanisław Praczukowski
   Stanisław Praczukowski

 Na poważnie zacząłem grać w szachy w wieku 17 lat. Od tamtego czasu uzyskanie wysokiego tytułu stało się celem na całe życie. Równie szybko moim hobby zaczęło być uczenie dzieci. Moje ulubione książki to partie Botvinnika, oraz seria “Moi Wielcy Poprzednicy” Kasparova. W wolnym czasie gram w piłkę lub badmintona z narzeczoną