Weź udział w I Mistrzostwach Enea Wytwarzanie online!

Elektrownia w Kozienicach /fot. Superexpress

Zapraszamy wszystkich szachistów na I Mistrzostwa Enea Wytwarzanie online! Z wielką przyjemnością objęliśmy patronatem medialnym główny turniej, organizowany przez Kozgames już w tę sobotę (18.03.) w Kozienicach oraz pomogliśmy w organizacji towarzyszącego turnieju online – wszystkie najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie poniżej.

Kiedy?

W niedzielę 19 marca, o godzinie 11:00.

Jak dołączyć do turnieju?

W turnieju może zagrać każdy, niezależnie od wieku, płci czy rankingu! Udział jest również w pełni bezpłatny. Zarówno utworzenie konta, dołączenie do klubu i zapisanie się na turniej nie zawiera żadnych opłat. Wystarczy tylko:

  1. Posiadać zwykłe konto na stronie chess.com
  2. Dołączyć do naszego klubu http://bit.ly/KlubInfoszach
  3. Turniej znajdziecie na chesscom klikając w „graj”->”szachy live” i zakładka „turnieje”. Lub wchodząc w ten link: https://www.chess.com/play/tournament/3898035
    Zapisy zaczynają się godzinę przed startem – o godzinie 10:00.

Format rozgrywek

  • System szwajcarski
  • 9 rund
  • Tempo 5 minut + 3 sekundy za każde posunięcie

Nagrody

Nagroda za pierwsze miejsce to puchar i 300 złotych. Zwycięzcę będziemy prosili o podzielenie się zdjęciem z nagrodą, w celu publikacji na social mediach:)

Sponsorzy

Wsparcie w realizacji imprezy potwierdziły organizacje związkowe z Enei Wytwarzanie: Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Zmianowych oraz Międzyzakładowy Związek Zawodowy Energetyków w Enea Wytwarzanie. Bardzo dziękujemy sponsorom, bez których zarówno turniej na żywo, jak i turniej online, nie mogłyby się odbyć!

Uwagi końcowe

Zwycięzca zostanie ogłoszony do 24 godzin po zakończeniu turnieju, po przeprowadzeniu przez nas kontroli antycheatingowej. Następnie skontaktujemy się z nią lub nim poprzez wiadomość prywatną na chesscomie.

Transmisja

Cały turniej będzie transmitowany na naszym kanale na platformie Twitch. Śledźcie nas pod linkiem: https://www.twitch.tv/infoszach

Link od strony na facebooku Kozgames: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064605323770

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*