Czy szachiści potrafią rapować? #hot16challenge2

Szachiści w #hot16challenge2

Na turniejach szachowych można spotkać tramwajarza, weterynarza, biznesmena, fryzjera, polityka czy też… rapera. Wszyscy są sobie równi niezależnie od wieku czy statusu społecznego. Mimo iż dla znacznej większości szachy nie są źródłem dochodowym (a wręcz odwrotnie!), to szeroki wachlarz wartości, które płyną z gry jest bardzo przydatny w życiu poza drewnianą deską i właśnie to sprawia, że szachy dla wielu stają się hobby na całe życie.

Chciałbym dziś przedstawić występy szachistów, którzy mają mniej lub więcej wspólnego z rapem i dołączyli do akcji #hot16challenge2. Piszcie w komentarzach, które wykonanie podobało się Wam najbardziej.

Na czym polega #hot16challenge2?

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.


Komil

Komil Khamidov (kategoria I++)


Borys LBD

Borys Lebiedowicz (kategoria II+)


MC Śmiechu

Wojciech Śmieszek (kandydat na mistrza)


Szczupak

Patryk Łagowski (mistrz międzynarodowy)


Marianczello

Maciej Domin (kategoria II)


Marcin Partyka

Marcin Partyka (kategoria II)


Zabrakło kogoś? Daj znać, a dorzucimy wykonanie do artykułu.

O Piotr Nguyen 163 artykuły
mistrz międzynarodowy, najwyższy ranking Elo w karierze: 2453

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*