Wideotransmisje Infoszach (marzec 2020)

 

W tym miesiącu na kanale http://twitch.tv/infoszach planujemy bardzo dużo streamów (wideotransmisji czy też strumyków – jak kto woli). W tym artykule znajdziecie podstawowe informacje abyście już teraz mogli rezerwować terminy w swoich kalendarzach i oglądać nas na żywo.

7.03 – Turniej Szachowy z okazji 30-lecia LXV LO im. gen. J. Bema w Warszawie oraz 30-lecie Działalności Szachowej Andrzeja Szewczaka

Po raz pierwszy poprowadzona zostanie transmisja na żywo z lokalnego turnieju w Warszawie z kamerami na sali gry. Komentarz poprowadzi Piotr Nguyen oraz pojawią się goście w studio. Zapraszamy do oglądania od godziny 11 do około 15.

Zachęcamy przy okazji szachistów z Warszawy i okolic do udziału w turnieju na miejscu. Więcej informacji: https://szkolaszachowa.waw.pl/turniej-30-lecia/

8.03 oraz 14-15.03 – Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18

Mistrzostwa Polski juniorów do lat 16 oraz 18 potrwają od 7 do 15 marca. Zeszłoroczny Mistrz Polski do lat 18 Patryk Chylewski już wyrósł z wieku juniorskiego i postanowił w wolnym czasie (weekendy) komentować na żywo zmagania młodszych kolegów i koleżanek. Transmisje potrwają od godziny 9:00 do końca rundy. Spodziewajcie się ciekawych gości, m.in. silnych zawodników, którzy także wyrośli z wieku juniorskiego. Może uda się także połączyć z jakimiś graczami na miejscu, aby opowiedzieli coś o swoich występach.

12.03 – Przygotowanie do Akademickich Mistrzostw Polski

Anna Kantane oraz Piotr Nguyen, czyli komentatorzy Akademickich Mistrzostw Polski zapraszają na luźne gry, zabawy i rozmowy z widzami. Na oficjalnej transmisji z mistrzostw nie będziemy mogli pograć z widzami ani nie będzie też czasu na takie zupełnie luźne rozmowy. Zdecydowaliśmy zatem wypełnić tę lukę i zrobić dla Was dodatkowy stream, na którym będziecie mogli dobrze się bawić oraz nas bliżej poznać.

Start godzina 20:30. Transmisja potrwa godzinę, a może dłużej jeśli będzie bardzo wesoło 😉

21-23.03 – Akademickie Mistrzostwa Polski

Jak w ubiegłym roku, duet komentatorski Anna Kantane oraz Piotr Nguyen ponownie poprowadzi oficjalną transmisję z Chorzowa z Akademickich Mistrzostw Polski. Jak zwykle będziecie mogli posłuchać nie tylko analiz, ale na podglądzie z kamer zobaczyć będzie można dokładnie jak grają zawodnicy, a do studia z pewnością na wywiady zaprosimy wiele ciekawych osób.

Turniej potrwa 3 dni. Przed ekrany zapraszamy 21.03 od godziny 16 do około 20. Drugiego dnia nadawać będziemy od 9 rano do 19 a może i 20 (z przerwą obiadową w środku). Trzeciego dnia startujemy natomiast o 10 i skończymy pewnie w okolicach 14.

28.03 – Inauguracja Grand Prix Infoszach 2020

Długo wyczekiwany drugi sezon naszych turniejów w końcu rusza! Transmisję poprowadzą Piotr Nguyen i Antoni Szustakowski. Turniej potrwa od 20 do 21, a potem przez godzinkę pogramy i porozmawiamy z widzami. Więcej szczegółów, regulamin itd. podamy niebawem.

 

O Piotr Nguyen 163 artykuły
mistrz międzynarodowy, najwyższy ranking Elo w karierze: 2453

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*