68 Mistrzostwa Warszawy 2019 – zapowiedź

W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność zapowiedzieć powrót do kalendarza Mistrzostw Warszawy w szachach klasycznych. W tym roku w dniach 12-19 listopada w Natolińskim Ośrodku Kultury (ul. Na Uboczu 3) ponownie odbędą się Mistrzostwa stolicy, na które w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Zawody rozegrane będą w dwóch grupach A i B. Poniżej linki do serwisów turniejowych, gdzie znajdziecie także komunikat mistrzostw.

Widok na salę gry.

W zeszłorocznej edycji Mistrzostw Warszawy udział wzięło między innymi dwóch arcymistrzów oraz dwóch mistrzów międzynarodowych. W bezpośrednim arcymistrzowskim starciu lepszy okazał się Krzysztof Jakubowski, ale to Bartłomiej Heberla został 67 Mistrzem Warszawy.

screen z naszego fanpage, na którym wstawiliśmy ciekawy diagram do rozwiązania z tej partii.
Najlepszych 20 zawodników w grupie A.

Szczegółowe wyniki: https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/5959557507448832/results/9

Od lewej: sędzia Magdalena Judek, Krzysztof Jakubowski, Piotr Nguyen, Igor Kowalski, Bartłomiej Różycki, Łukasz Jarmuła, Bartłomiej Heberla, prezes PZSzach Radosław Jedynak, prezes MZSzach Robert Krasiewicz

W grupie B natomiast zwyciężyła Weronika Soćko.

Szczegółowe wyniki: https://www.chessmanager.com/en/tournaments/6320799153651712/results/9

Zwycięzcy grupy B.

Zapraszamy wszystkich do udziału, a także do podawania dalej informacji znajomym szachistom. Wydarzenie na facebook: https://www.facebook.com/events/2489451534502475/

Większa frekwencja z pewnością zwiększa szanse na kontynuowanie tak ważnej tradycji w stolicy. W zeszłoroczny wpisie pisałem jak bardzo istotne były Mistrzostwa Warszawy w mojej karierze juniorskiej, link poniżej:

Powrót Mistrzostw Warszawy!

O Piotr Nguyen 163 artykuły
mistrz międzynarodowy, najwyższy ranking Elo w karierze: 2453

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*