Infoszach streamuje na Twitch!

Wraz z szerszym dostępem do szybszego łącza internetowego, mikrofonów, kamer, a także rosnącej popularności e-sportu możemy coraz częściej oglądać tak zwane streamy, czyli transmisje na żywo, gdzie zwykle prowadzący gra po prostu w grę, a inni go oglądają. W taką nowoczesną formułę wpisały się także szachy i w Polsce taka moda streamowania szachów wprowadzona została w 2017 roku.

Twitch i Infoszach

Przy tworzeniu portalu Infoszach, założyliśmy nasze konto na serwisie Twitch już w 2016 roku, ale nie było ono jeszcze ani razu użyte. Postanowiliśmy je teraz otworzyć i zapraszamy w piątek 20.09 na godzinę 20:30 na krótką inaugurację, zagramy chwilę z widzami i porozmawiamy  Streama poprowadzą mistrzowie międzynarodowi Mateusz Bobula oraz autor tego krótkiego wpisu.

Dajcie followa na https://www.twitch.tv/infoszach

Co dalej?

Dotychczas przeróżne nagrania, w tym streamy oglądać mogliście na naszym kanale YouTube https://www.youtube.com/infoszach i z niego nie rezygnujemy. Nadal spodziewać się możecie podobnych filmów, ale widzimy rosnącą społeczność szachową, która woli platformę Twitch i również tam chcemy zaznaczyć swoje istnienie.

Przy okazji, jeśli ktoś z naszych czytelników chciałby zostać jednym z naszych streamerów, to zapraszamy do kontaktu (mail infoszach@gmail.com lub wiadomość na fanpage https://www.facebook.com/infoszach/)

O Piotr Nguyen 163 artykuły
mistrz międzynarodowy, najwyższy ranking Elo w karierze: 2453

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*