Międzyszkolna Liga Szachowa – 10 runda i uroczyste zakończenie – 15 czerwca SP66 w Bydgoszczy

15 czerwca 2019 w Bydgoszczy odbędzie się ostatnia – 10 runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej – największej ligi województwa kujawsko-pomorskiego, w której łącznie udział wzięło już 236 osób z 60 różnych szkół a nawet przedszkoli.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa zawodników z innych województw. 15 czerwca to okres już po wystawieniu ocen i możliwość sprawdzenia się z zawodnikami z kujawsko-pomorskiego. Turniej podzielony jest na dwie grupy – Grupa A – szachistów od IV kategorii i Grupa B – debiutanci i zawodnicy z najniższą V kategorią szachową. 12 pucharów do wygrania, 24 medale, osobna klasyfikacja dziewcząt i chłopców do lat 9, 13 i 18. Nagrody dla każdego.

Zapisy za pomocą formularza:
http://edukacjaprzezszachy.pl/formularz-zgloszeniowy/

lub na chessarbiter:

Grupa A – http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_201/

Grupa B – http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_202/

O godzinie 16 nastąpi uroczyste zakończenie turnieju oraz całego cyklu. Zaproszeni zostali wszyscy przedstawicie władz, sponsorów, patronów. Sponsorami głównymi jest Eximo Project i Enea Operator, dzięki którym wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody. Wśród nagród głównych w klasyfikacji generalnej są m.in. konsole X-Box One S, telewizory, drukarki laserowe, zegarki sportowe.

 

O Arkadiusz Matczyński 12 artykułów
Organizujemy największą cykliczną ligę szachową w województwie Kujawsko-Pomorskim - Międzyszkolna Liga Szachowa w dwóch grupach: dla debiutantów i zawodników od IV kat. szachowej w wieku do 20 lat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*