Inauguracja Grand Prix Infoszach!

W ubiegły piątek, 25 stycznia, rozpoczęliśmy Grand Prix Infoszach- serię internetowych turniejów pod patronatem naszego serwisu. Wszelkie szczegóły dotyczące ogólnych zasad turniejów znajdują się w poniższym wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/965692556969236

Od 21 do rywalizacji przystąpiło ponad 100 uczestników, a przebieg akcji na żywo komentowali FM Patryk Chylewski i FM Antoni Szustakowski; jeżeli ktoś przegapił to zapraszamy do ponownego obejrzenia!

Po godzinnej, zaciętej walce poznaliśmy zwycięzców pierwszego turnieju Grand Prix Infoszach; nie obyło się bez niespodzianek! Szczegółowe wyniki znajdują się tu: https://lichess.org/tournament/zfqYTSmu

Czołowa szóstka turnieju

Jeżeli ominęliście pierwszy turniej, to nic straconego! Po pierwsze do końcowej klasyfikacji liczy się najlepsze 8 z 10 występów- zatem jedna nieobecność nie przekreśla szans na wysokie miejsce na koniec. Po drugie- już 8 lutego o 21 rozegramy kolejny turniej z cyklu! Wszelkie szczegóły będą udostępniane na naszym fanpage’u na Facebooku oraz na grupie Sympatycy Infoszach https://www.facebook.com/groups/infoszach/– zapraszamy do śledzenia i dołączania!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*