Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja

Od dawna jeżdżąc po turniejach w Warszawie słyszę: „Szkoda, że w Warszawie prawie nie ma gdzie grać.” Jest tylko YMCA, turnieje czwartkowe w PZSzachu oraz turnieje w Hetmanie. W weekendy coraz rzadziej widzi się ciekawe turnieje do zagrania.

Wychodząc tym postulatom naprzeciw zorganizowałem już dwie edycje kołówek w Chylicach, gdzie ranking średni zawodników był znacząco powyżej 2000.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_2123/index.html?l=pl

Już 8 marca rozpoczyna się nowy cykl kołówek w Warszawie w siedzibie fundacji świętego Mikołaja na Koszykowej 24 m 7. Tym razem będzie można grać nie tylko weekendy, ale również w tygodniu. Liczę że zawody przyciągną zawodników o zróżnicowanej sile gry. Zarówno tych na poziomie II-III kategorii jak i klasy mistrzowskiej. Rozmawiałem z osobami, które prezentują poziom około 2300 i bardzo prawdopodobne, że uda się zorganizować dwukołówkę na 6-7 osób.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_1282/

Będę się starać w najbliższym czasie uzupełnić ofertę turniejów o szachy szybkie. W odróżnieniu do turniejów czwartkowych będą to turnieje zgłaszane do FIDE. Więcej informacji wkrótce na chessarbitrze.

Bartłomiej Różycki

Autor

Bartłomiej Różycki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*