Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja

Od dawna jeżdżąc po turniejach w Warszawie słyszę: „Szkoda, że w Warszawie prawie nie ma gdzie grać.” Jest tylko YMCA, turnieje czwartkowe w PZSzachu oraz turnieje w Hetmanie. W weekendy coraz rzadziej widzi się ciekawe turnieje do zagrania.

Wychodząc tym postulatom naprzeciw zorganizowałem już dwie edycje kołówek w Chylicach, gdzie ranking średni zawodników był znacząco powyżej 2000.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_2123/index.html?l=pl

Już 8 marca rozpoczyna się nowy cykl kołówek w Warszawie w siedzibie fundacji świętego Mikołaja na Koszykowej 24 m 7. Tym razem będzie można grać nie tylko weekendy, ale również w tygodniu. Liczę że zawody przyciągną zawodników o zróżnicowanej sile gry. Zarówno tych na poziomie II-III kategorii jak i klasy mistrzowskiej. Rozmawiałem z osobami, które prezentują poziom około 2300 i bardzo prawdopodobne, że uda się zorganizować dwukołówkę na 6-7 osób.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_1282/

Będę się starać w najbliższym czasie uzupełnić ofertę turniejów o szachy szybkie. W odróżnieniu do turniejów czwartkowych będą to turnieje zgłaszane do FIDE. Więcej informacji wkrótce na chessarbitrze.

Bartłomiej Różycki

O bartekr1994pl 6 artykułów
Bartłomiej Różycki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*