Drugie Mistrzostwa Rodzinne Galerii Pomorskiej i symultana z Alicją Śliwicką w Bydgoszczy!

Serdecznie zapraszamy na wielkie wydarzenie szachowe w Bydgoszczy, które odbędzie się 27 kwietnia 2019r. w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Odbędą się Drugie Mistrzostwa Rodzinne Galerii Pomorskiej (w godzinach 11.00 – 14.30) a od godziny 15.00 symultana z udziałem mistrzyni międzynarodowej i tegororocznej wicemistrzyni Polski w szachach błyskawicznych – Alicji Śliwickiej! – Link do strony projektowej i zapisów do symultany.

W ubiegłym roku odbyła się symultana z udziałem arcymistrzyni Klaudii Kulon, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Rozegrane zostały także pokazowe partie blitza między a.Klaudią Kulon a m.Karolem Jarochem

W tym roku przez cały czas trwania szachowego święta w Bydgoszczy, czyli od godziny 11 będzie można porozmawiać z Alicją Śliwicką i poznać tajniki szachowej gry w ramach prowadzonych tam warsztatów.

Organizatorem jest Agencja Informatyczna „Arcom”. Arkadiusz Matczyński, który organizuje największą ligę szachową w województwie kujawsko-pomorskim Międzyszkolną Ligę Szachową w ramach projektu Edukacja przez szachy

Partnerami pojektu Edukacja przez szachy są: Eximo Project, Enea Operator, Mat-Bud Materiały Budowlane, Fundacja Jacka Rutkowskiego „Pomagajmy Razem”, AR Technika. Aleksander Roliński, Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy i Polski Związek Szachowy.

O Arkadiusz Matczyński 12 artykułów
Organizujemy największą cykliczną ligę szachową w województwie Kujawsko-Pomorskim - Międzyszkolna Liga Szachowa w dwóch grupach: dla debiutantów i zawodników od IV kat. szachowej w wieku do 20 lat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*