Najintensywniejsze zawody w Polsce!

W ostatni weekend Lublin był areną zmagań kilkuset studentów z całej Polski. Trzeba przyznać, że zawody mimo, że trwały tylko trzy dni to były bardzo męczące. Na zawodników czekały trudne partie, ale też mnóstwo imprez towarzyszących!

Podium turnieju kobiet:

1.Kulon Klaudia

2.Lach Aleksandra

3.Zakościelna Kinga

Podium turnieju mężczyzn:

1.Klekowski Maciej

2.Wieczorek Oskar

3.Bebel Arkadiusz

 

Klasyfikacja generalna:

1. UE Katowice
2. UE Poznań
3. UW Warszawa

Zawody zostały rozegrane w typowo przyjaznej, studenckiej atmosferze – wszyscy mieli okazję pozwiedzać, poznać kilka ciekawych miejsc i nawiązać nowe znajomości.

Niestety zdarzyło się kilka wpadek organizatorskich, według mnie największa przy wręczaniu nagród. Jeden z zawodników został wyczytany, odebrał nagrodę, medal i stanął na podium – po czym okazało się, że zaszła pomyłka, bo speaker źle odczytał nazwiska. Zwracanie nagrody musiało być dosyć przykre…

Dla zainteresowanych:

wyniki AMP mężczyzn – LINK

wyniki AMP kobiet – LINK

wyniki AMP drużyn – LINK

źródło zdjęć: LINK

O Dawid Czerw 56 artykułów
Szachy oraz gadanie to dwie rzeczy, które kocham robić, dlatego kariera instruktora oraz zawodnika to był dla mnie jedyny słuszny wybór! Mówiąc prościej: kocham to co robię i uwielbiam się tym dzielić z innymi. Mam nadzieję (i mocno wierzę!), że moje umiejętności trenera oraz zawodnika nadal będą się rozwijać i doskonalić dzięki czemu moje artykuły będą dla Ciebie coraz ciekawszym źródłem wiedzy! Poniżej masz przyciski, które przeniosę Cię do innych miejsc, w których się udzielam.

2 Komentarze

  1. Byłem na miejscu i sytuacja faktycznie była skandaliczna, pierwszy raz byłem świadkiem tak spektakularnej wpadki, współczuję tej osobie, szczególnie że organizatorzy zbytnio się tym nie przejęli…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*