Masz trochę oszczędności? Zainwestuj w…

…zawodnika!

Z tym niespotykanym wcześniej pomysłem wyszedł Sergej Movsesjan – arcymistrz ormiańskiego pochodzenia. Na czeskiej stronie crowdfundingowej można znaleźć projekt jego autorstwa – LINK.

Arcymistrz w ten sposób argumentuje swój pomysł: „Chciałbym wrócić do TOP20 na świecie, a wzięcie udziału w tym turnieju (Aeroflot Open 2017) z pewnością mi w tym pomoże”.

Jednak nie prosi o bezinteresowne wsparcie! Oferuje, że 65% wygranej nagrody przeznaczy do podziału między wspierających go fanów!

Jak widać, przy dobrych wiatrach można uzyskać nawet siedmiokrotny zwrot z inwestycji! (100Kc=16PLN)

Co sądzicie o takim sposobie finansowania wyjazdów na turnieje? Zainwestowalibyście w jakiegoś zawodnika? Myślicie, że przyjęłoby się to w Polsce?

Pewnie teraz masz w głowie kilka odpowiedzi na te pytania! Zapisz je w komentarzu – zajmie Ci to kilka sekund, a autorowi będzie przyjemniej pisać kolejny artykuł 🙂

O Dawid Czerw 56 artykułów
Szachy oraz gadanie to dwie rzeczy, które kocham robić, dlatego kariera instruktora oraz zawodnika to był dla mnie jedyny słuszny wybór! Mówiąc prościej: kocham to co robię i uwielbiam się tym dzielić z innymi. Mam nadzieję (i mocno wierzę!), że moje umiejętności trenera oraz zawodnika nadal będą się rozwijać i doskonalić dzięki czemu moje artykuły będą dla Ciebie coraz ciekawszym źródłem wiedzy! Poniżej masz przyciski, które przeniosę Cię do innych miejsc, w których się udzielam.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*